Voľnočasové aktivity

Kvalitné penzióny, ranče s jazdeckými  areálmi, zrekonštruované vidiecke dvory a farmy, ponúkajúce vlastné domáce produkty, farmy orientujúce sa na rybolov, to je široká ponuka vidieckej turistiky v bratislavskom a trnavskom kraji.
Aktívny relax v prírode:  výlety, spoznávanie zaujímavých miest, vodné športy, splavovanie riek a cykloturistika v blízkosti vodných plôch a riek na Záhorí, v podhorí Malých Karpát vo vinohradníckom prostredí s návštevami tradičných vinárskych pivničiek a vinohradov.

Penzión Adam

agropenzion_adamAgropenzión s biofarmou.

Agropenzión Adam - trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí kopaničiarskeho kraja v rázovitej obci Podkylava. Penzión, ktorého realizácia bola podporená z fondov Európskej únie, začal prevádzku v máji v roku 2006.

Čítať ďalej…

Penzión & Ranč Arkádia

ranc_arkadiaHospodársky dvor, požičovňa bicyklov, člnkovanie, rybolov,  a  ďalšie bohaté možnosti turistiky a športovania...

Chcete prežiť vidiecku romantiku v lone Žitného ostrova? Srdečne Vás pozývame na Ranč Arkádia v Kyselici! Hospodársky dvor, požičovňa bicyklov, člnkovanie, rybolov,  a  ďalšie bohaté možnosti turistiky a športovania...

Čítať ďalej…

Etelka

tl_files/aktivity/etelka/farma_etelka_01.jpgVýroba a predaj výrobkov z domácej farmy. Kozie mlieko, čerstvý syr hrudka, jogurtové mlieko, domáci chlieb.

Hlavnou činnosťou, ktorej by sme sa chceli venovať je produkcia syrov a iných mliečnych výrobkov s čím súvisí chov domácich "mliečnych" zvierat.

Čítať ďalej…

Baťov kanál

batov_kanalBaťov kanál je turistická vodná cesta vhodná na pekné strávenie zaujímavej dovolenky alebo víkendu.
Ponúka možnosti pre realizáciu vodnej turistiky, cykloturistiky a aktívneho oddychu.

Vnútrozemská vodná cesta Baťov kanál vznikla v 30. rokoch 20. storočia ako projekt využívaný na zavlažovanie územia.

Čítať ďalej…

Rybáreň sv. Petra

tl_files/aktivity/rybaren_peter/rybaren_01.jpgReštaurácia a rybáreň s vlastným chovom pstruhov, sivoňov, kaprov, a jeseterov.

"Rybáreň svätého Petra" je jedna z najmodernejších fariem na chov rýb v Európe, ležiaca v blízkosti obce Jelka, neďaleko Bratislavy.

Čítať ďalej…

Eurorafting.sk

tl_files/aktivity/eurorafting/eurorafting.jpgSplavovanie malého Dunaja a rieky Morava. Rafting na divokej vode v Čunove.

Splav Malého Dunaja patrí k najkrajším zážitkom tohto druhu trávenia voľného času na Slovensku. Je vhodný aj pre začiatočníkov či rodiny s deťmi. Príroda okolia rieky sa preto dá poväčšine prirovnať k " džungli".  

Čítať ďalej…

Ekopark Čierna voda

tl_files/aktivity/ekopark/ekopark.jpgFarma s exotickými či domácimi zvieratami, miesto pre športové rybárčenie, možnosť stanovania či člnkovania medzi obrovskými leknami alebo príjemné posedenie pri čerstvých pečených rybách a zemiakových plackách.

Čítať ďalej…